Przedsiębiorstwo „MORZE” z pełną odpowiedzialnością poleca firmę "retus" jako wykonawcę projektów internetowych.
Firma "retus" wykonała łącznie trzy projekty stron internetowych dla naszej firmy (serwisy internetowe usług budowlanych,
usług hotelarskich i ośrodka szkolenia kierowców). W czasie realizacji projektów firma "retus" wykazała się ogromnym doświadczeniem i głęboką wiedzą na temat tworzenia i wdrażania projektów internetowych.

Przedsiębiorstwo "MORZE" zaświadcza również, że firma "retus" świadczyła usługi informatyczne w przedsiębiorstwie "MORZE". Po podjęciu współpracy firma "retus" sprawnie rozwiązała wszystkie problemy związane z funkcjonowaniem
systemu informatycznego w naszej firmie, a teraz równie sprawnie zajmuje się doradztwem informatycznym.
Wszystkie zlecone prace zostały wykonane w sposób nie budzący zastrzeżeń, zgodnie z naszymi oczekiwaniami i w terminie. Nasza współpraca zaowocowała brakiem postojów związanych ze sferą informatyczną, gdyż firma "retus" reagowała na każde nasze zgłoszenie.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z firmą "retus" nie zakończy się tylko realizacją dotychczasowych projektów i mamy nadzieję na dalszą i owocną współpracę. Firma "retus" sprosta wielu ambitnym zadaniom i spełni oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.
- Włdzimierz Gąsior
© 2010 retus.pl rozwiązania informatyczne